Treffers 201 t/m 250 van 1,105 voor Voornaam begint met NN EN Stamboom is gelijk aan Rijkeboer-Dikker
«Vorige 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... 23» Volgende» | Spreidingskaart
# | Familienaam, Voorna(a)m(en) | Persoon-ID | Geboren / Gedoopt | Plaats |
---|---|---|---|---|
201 |
Duine, NN | I27385 | geb. 4 mei 1915 | Arnemuiden,ZE,NLD |
202 |
Duine, NN | I27398 | geb. 23 apr 1932 | Terneuzen,ZE,NLD |
203 |
Duine, NN | I27395 | geb. 31 dec 1934 | Arnemuiden,ZE,NLD |
204 |
Eijsvogel, NN | I13544 | geb. 6 apr 1922 | Arnhem,GE,NLD |
205 |
Elenbaas, NN | I62640 | geb. 22 dec 1843 | Bruinisse,ZE,NLD |
206 |
Elenbaas, NN | I62674 | geb. 9 jan 1858 | Colijnsplaat,ZE,NLD |
207 |
Elenbaas, NN | I60350 | geb. 21 okt 1863 | Bruinisse,ZE,NLD |
208 |
Elenbaas, NN | I62777 | geb. 26 dec 1863 | Oude-Tonge,ZH,NLD |
209 |
Elenbaas, NN | I62779 | geb. 25 dec 1869 | Nieuwerkerk aan den IJssel,ZH,NLD |
210 |
Elenbaas, Nn | I44208 | geb. 10 okt 1875 | Sint Annaland,ZE,NLD |
211 |
Elenbaas, Nn | I44211 | geb. 27 nov 1879 | Sint Annaland,ZE,NLD |
212 |
Elenbaas, Nn | I44212 | geb. 24 jan 1881 | Sint Annaland,ZE,NLD |
213 |
Elenbaas, NN | I36008 | geb. 18 mei 1910 | Sint Annaland,ZE,NLD |
214 |
Engelvaart, NN | I77508 | geb. 25 jan 1809 | Sint Philipsland,ZE,NLD |
215 |
Epskamp, NN | I68065 | geb. 16 nov 1893 | Amersfoort,UT,NLD |
216 |
Epskamp, NN | I68071 | geb. 13 mrt 1903 | Amersfoort,UT,NLD |
217 |
Everse, NN | I72500 | geb. 28 mrt 1811 | Sint Annaland,ZE,NLD |
218 |
Faasse, NN | I77409 | geb. 19 nov 1841 | Sint Annaland,ZE,NLD |
219 |
Faasse, NN | I75602 | geb. 10 dec 1880 | Sint Philipsland,ZE,NLD |
220 |
Fase, NN | I77406 | geb. 13 mei 1836 | Sint Annaland,ZE,NLD |
221 |
Fase, NN | I77484 | geb. 3 jul 1874 | Sint Annaland,ZE,NLD |
222 |
Fase, NN | I12045 | geb. 1 dec 1921 | Rotterdam,ZH,NLD |
223 |
Feijtel, NN | I70484 | geb. 5 dec 1868 | 's-Gravenzande,ZH,NLD |
224 |
Feijtel, NN | I70491 | geb. 31 mrt 1884 | Wemeldinge,ZE,NLD |
225 |
Fennes, NN | I69118 | geb. 12 jun 1897 | Utrecht,UT,NLD |
226 |
Fiere, Nn | I44366 | geb. 5 jan 1843 | Tholen,ZE,NLD |
227 |
Fiere, NN | I57878 | geb. 13 aug 1861 | Tholen,ZE,NLD |
228 |
Fiere, NN | I27453 | geb. 16 mei 1901 | Tholen,ZE,NLD |
229 |
Filius, NN | I26420 | geb. 1 okt 1919 | Sint Philipsland,ZE,NLD |
230 |
Flipse, NN | I68738 | geb. 15 sep 1903 | Kalamazoo,MI,USA |
231 |
Flipse, NN | I68739 | geb. 19 apr 1905 | Kalamazoo,MI,USA |
232 |
Flohil, NN | I26171 | geb. 1 feb 1899 | Rotterdam,ZH,NLD |
233 |
Florusse, NN | I76969 | geb. 2 dec 1896 | Oostkapelle,ZE,NLD |
234 |
Flos, NN | I70916 | geb. 29 aug 1909 | Amersfoort,UT,NLD |
235 |
Flos, NN | I70917 | geb. 8 mrt 1911 | Amersfoort,UT,NLD |
236 |
Flos, NN | I70918 | geb. 25 feb 1912 | Amersfoort,UT,NLD |
237 |
Flos, NN | I70922 | geb. 19 apr 1922 | Amersfoort,UT,NLD |
238 |
Fokker, NN | I56261 | geb. 29 apr 1956 | Zonnemaire,ZE,NLD |
239 |
Fontijne, NN | I52855 | geb. 5 jan 1958 | Sint Philipsland,ZE,NLD |
240 |
Franke, NN | I28717 | geb. 30 jun 1846 | Sint Maartensdijk,ZE,NLD |
241 |
Gediking, Nn | I47096 | geb. 15 nov 1904 | Purmerend,NH,NLD |
242 |
Geene, NN | I58501 | geb. 16 sep 1842 | Sint Maartensdijk,ZE,NLD |
243 |
Geene, NN | I58502 | geb. 7 jan 1844 | Sint Maartensdijk,ZE,NLD |
244 |
Geilings, Nn | I49959 | geb. 2 jul 1917 | Dinteloord,NB,NLD |
245 |
Geilings, Nn | I49960 | geb. 9 nov 1921 | Dinteloord,NB,NLD |
246 |
Geldof, NN | I8981 | geb. 4 feb 1847 | Oostkapelle,ZE,NLD |
247 |
Geluk, NN | I18557 | geb. 8 jul 1822 | Oud-Vossemeer,ZE,NLD |
248 |
Geluk, NN | I11100 | geb. 16 jan 1849 | Tholen,ZE,NLD |
249 |
Geluk, NN | I53144 | geb. 14 mrt 1856 | Stavenisse,ZE,NLD |
250 |
Geluk, NN | I22907 | geb. 23 dec 1858 | Stavenisse,ZE,NLD |
«Vorige 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... 23» Volgende» | Spreidingskaart