Rijkeboer-Dikker Stamboom

Ontdek de geschiedenis van onze families

Hendrik Elbertus Galesloot

Hendrik Elbertus Galesloot

Mannelijk 1858 - 1941  (83 jaar)


Generaties:      Standaard    |    Compact    |    Verticaal    |    Alleen tekst    |    Register    |    Tabellen

Generatie: 1

  1. 1.  Hendrik Elbertus Galesloot is geboren op 21 feb 1858 in Weesperkarspel,NH,NLD; is gestorven op 31 mrt 1941 in Weesp,NH,NLD.

    Hendrik is getrouwd met Sophia Veelenturf op 28 mei 1883 (civil) in Bodegraven,ZH,NLD. Sophia (dochter van Cornelis Veelenturf en Johanna Lelieveld) is geboren op 28 jul 1860 in Bodegraven,ZH,NLD; is gestorven op 25 mrt 1953 in Weesp,NH,NLD. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 2. Agnes Elizabeth Galesloot  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 19 jun 1886 in Weesperkarspel,NH,NLD; en is gestorven.
    2. 3. Resina Maria Galesloot  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 14 mei 1895 in Weesperkarspel,NH,NLD; en is gestorven.


Generatie: 2

  1. 2.  Agnes Elizabeth Galesloot Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Hendrik1) is geboren op 19 jun 1886 in Weesperkarspel,NH,NLD; en is gestorven.

    Agnes is getrouwd met Gerardus Hermanus van Schaick op 17 mei 1912 (civil) in Weesperkarspel,NH,NLD. Gerardus (zoon van Gerardus van Schaick en Jannetje Pronk) is geboren op 26 feb 1882 in Loenen,UT,NLD; is gestorven op 10 feb 1960 in Loenen,UT,NLD. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  2. 3.  Resina Maria Galesloot Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Hendrik1) is geboren op 14 mei 1895 in Weesperkarspel,NH,NLD; en is gestorven.

    Resina is getrouwd met Johannes Anthonius van Schaick op 12 feb 1925 (civil) in Weesperkarspel,NH,NLD. Johannes (zoon van Gerardus van Schaick en Jannetje Pronk) is geboren op 7 aug 1888 in Loenen,UT,NLD; is gestorven op 24 aug 1964 in Loenen,UT,NLD. [Gezinsblad] [Familiekaart]