Rijkeboer-Dikker Stamboom

Ontdek de geschiedenis van onze families

Christina Stenvers

Christina Stenvers

Vrouwelijk 1859 - 1918  (59 jaar)


Generaties:      Standaard    |    Compact    |    Verticaal    |    Alleen tekst    |    Register    |    Tabellen

Generatie: 1

  1. 1.  Christina Stenvers is geboren in 1859 in Apeldoorn,GE,NLD; is gestorven op 1 mrt 1918 in Arnhem,GE,NLD.

    Christina is getrouwd met Hendrikus Franciskus van Leuven op 2 mrt 1881 (civil) in Arnhem,GE,NLD. Hendrikus is geboren in 1855 in Valburg,GE,NLD; is gestorven op 22 mrt 1913 in Arnhem,GE,NLD. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 2. Johannes Adrianus Abraham van Leuven  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1892 in Arnhem,GE,NLD.


Generatie: 2

  1. 2.  Johannes Adrianus Abraham van Leuven Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Christina1) is geboren in 1892 in Arnhem,GE,NLD.

    Johannes is getrouwd met Berendina Aleida Vereschildt op 29 okt 1915 (civil) in Arnhem,GE,NLD. Berendina (dochter van Franciscus Hubertus Vereschildt en Berndina Petronella Polman) is geboren in 1895 in Arnhem,GE,NLD. [Gezinsblad] [Familiekaart]