Rijkeboer-Dikker Stamboom

Ontdek de geschiedenis van onze families

Pieter van Vessem

Pieter van Vessem

Mannelijk 1718 - Ja, datum echter onbekend


Generaties:      Standaard    |    Compact    |    Verticaal    |    Alleen tekst    |    Register    |    Tabellen

Generatie: 1

  1. 1.  Pieter van Vessem is gedoopt op 9 jan 1718 in Stavenisse,ZE,NLD; en is gestorven.

    Pieter is getrouwd met Jannetjen Klippel op 10 apr 1745 (civil) in Stavenisse,ZE,NLD. Jannetjen (dochter van Isack Machiasse Klippel en Adriana Abels) is gedoopt op 27 dec 1722 in Stavenisse,ZE,NLD; is gestorven circa 1752. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 2. Johannes Vessem  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt op 22 jan 1747 in Stavenisse,ZE,NLD; en is gestorven.
    2. 3. Isaac van Vessem  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt op 6 feb 1752 in Stavenisse,ZE,NLD; en is gestorven.


Generatie: 2

  1. 2.  Johannes Vessem Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Pieter1) is gedoopt op 22 jan 1747 in Stavenisse,ZE,NLD; en is gestorven.

  2. 3.  Isaac van Vessem Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Pieter1) is gedoopt op 6 feb 1752 in Stavenisse,ZE,NLD; en is gestorven.