Rijkeboer-Dikker Stamboom

Ontdek de geschiedenis van onze families

Hermannus van der Horst

Hermannus van der Horst

Mannelijk


Generaties:      Standaard    |    Compact    |    Verticaal    |    Alleen tekst    |    Register    |    Tabellen

Generatie: 1

  1. 1.  Hermannus van der Horst is geboren in Groenlo,GE,NLD.

    Hermannus is getrouwd met Willemken van Hasselt op 22 jun 1732 (religious) in Terborg,GE,NLD. Willemken (dochter van Willem Bartholts van Hasselt en Gerritjen Jans Wiscamp) is gedoopt op 17 nov 1693 in Terborg,GE,NLD; en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 2. Joanna van der Horst  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt op 17 okt 1732 in Etten,GE,NLD; is gestorven op 29 dec 1820 in Groessen,GE,NLD.


Generatie: 2

  1. 2.  Joanna van der Horst Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Hermannus1) is gedoopt op 17 okt 1732 in Etten,GE,NLD; is gestorven op 29 dec 1820 in Groessen,GE,NLD.