Rijkeboer-Dikker Stamboom

Ontdek de geschiedenis van onze families

Jobje Johanna Steketee

Jobje Johanna Steketee

Vrouwelijk 1861 - 1938  (76 jaar)


Generaties:      Standaard    |    Compact    |    Verticaal    |    Alleen tekst    |    Register    |    Tabellen

Generatie: 1

  1. 1.  Jobje Johanna Steketee is geboren op 8 dec 1861 in Sint Maartensdijk,ZE,NLD; is gestorven op 20 nov 1938 in Yerseke,ZE,NLD.

    Jobje is getrouwd met Piconius Magielse op 7 feb 1884 (civil) in Yerseke,ZE,NLD. Piconius is geboren op 30 nov 1862 in Yerseke,ZE,NLD; is gestorven op 4 aug 1921 in Yerseke,ZE,NLD. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 2. Janna Magielsen  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 23 jul 1899 in Yerseke,ZE,NLD; en is gestorven.


Generatie: 2

  1. 2.  Janna Magielsen Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Jobje1) is geboren op 23 jul 1899 in Yerseke,ZE,NLD; en is gestorven.

    Janna is getrouwd met Marinus Christiaanse op 3 apr 1919 (civil) in Yerseke,ZE,NLD. Marinus (zoon van Hendrik Christiaanse en Kornelia Renetta Maghielse) is geboren op 23 mrt 1898 in Yerseke,ZE,NLD; en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]