Rijkeboer-Dikker Stamboom

Ontdek de geschiedenis van onze families

Willem van Vossen

Willem van Vossen

Mannelijk 1871 - 1957  (85 jaar)


Generaties:      Standaard    |    Compact    |    Verticaal    |    Alleen tekst    |    Register    |    Tabellen

Generatie: 1

  1. 1.  Willem van Vossen is geboren op 8 aug 1871 in Sint Annaland,ZE,NLD; is gestorven op 27 mei 1957 in Sint Annaland,ZE,NLD.

    Willem is getrouwd met Janna Kurvink op 22 apr 1892 (civil) in Sint Annaland,ZE,NLD. Janna (dochter van Abraham Kurvink en Apolonia Gunst) is geboren op 7 mrt 1872 in Sint Annaland,ZE,NLD; is gestorven op 15 mrt 1941 in Bergen op Zoom,NB,NLD. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 2. Neeltje van Vossen  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 6 jan 1903 in Sint Annaland,ZE,NLD; is gestorven op 7 nov 1975 in Sint Annaland,ZE,NLD.
    2. 3. Magretha van Vossen  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 1 jan 1905 in Sint Annaland,ZE,NLD; is gestorven op 2 sep 1989 in Sint Annaland,ZE,NLD.


Generatie: 2

  1. 2.  Neeltje van Vossen Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Willem1) is geboren op 6 jan 1903 in Sint Annaland,ZE,NLD; is gestorven op 7 nov 1975 in Sint Annaland,ZE,NLD.

    Neeltje is getrouwd met Matthijs Goedegebuure op 23 jul 1925 (civil) in Sint Annaland,ZE,NLD. Matthijs (zoon van Ewoud Goedegebuure en Aagtje de Witte) is geboren op 25 aug 1903 in Sint Annaland,ZE,NLD; is gestorven op 18 okt 1987 in Sint Annaland,ZE,NLD. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 4. Levend  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven
    2. 5. Levend  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven

  2. 3.  Magretha van Vossen Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Willem1) is geboren op 1 jan 1905 in Sint Annaland,ZE,NLD; is gestorven op 2 sep 1989 in Sint Annaland,ZE,NLD.

    Magretha is getrouwd met Johannis Moerland op 17 aug 1923 (civil) in Sint Annaland,ZE,NLD. Johannis (zoon van Cornelis Moerland en Machelina Quist) is geboren op 13 feb 1906 in Sint Annaland,ZE,NLD; is gestorven op 19 dec 1994 in Sint Annaland,ZE,NLD. [Gezinsblad] [Familiekaart]



Generatie: 3

  1. 4.  Levend Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (2.Neeltje2, 1.Willem1)

    Levend is getrouwd met Levend [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 6. Levend  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven

  2. 5.  Levend Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (2.Neeltje2, 1.Willem1)


Generatie: 4

  1. 6.  Levend Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (4.Levend3, 2.Neeltje2, 1.Willem1)

    Levend is getrouwd met Levend [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 7. Levend  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven
    2. 8. Levend  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven