Rijkeboer-Dikker Stamboom

Ontdek de geschiedenis van onze families

Gertgen Cornelissen

Gertgen Cornelissen

Vrouwelijk - na 1645


Generaties:      Standaard    |    Compact    |    Verticaal    |    Alleen tekst    |    Register    |    Tabellen

Generatie: 1

  1. 1.  Gertgen Cornelissen is gestorven na 1645.

    Gertgen is getrouwd met Daam Bodden circa 1610 (civil). Daam (zoon van Reinert Bod en Janneke) is geboren circa 1580; is gestorven circa 1645. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 2. Theodorus Bodden  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren circa 1620 in Beek en Bergh,GE,NLD; is gestorven vóór 1685 in Beek en Bergh,GE,NLD.


Generatie: 2

  1. 2.  Theodorus Bodden Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Gertgen1) is geboren circa 1620 in Beek en Bergh,GE,NLD; is gestorven vóór 1685 in Beek en Bergh,GE,NLD.

    Theodorus is getrouwd met Aleidis Hendricksen Valenders op 12 aug 1649 (religious) in 's-Heerenberg,GE,NLD. Aleidis (dochter van Jeurrien Hendricksen Valenders) is geboren in 's-Heerenberg,GE,NLD. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 3. Joannes Derksen Bodde  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in Beek en Bergh,GE,NLD; is gedoopt op 8 feb 1660 in Neder-Elten,NW,DEU; is begraven op 7 jul 1718 in Beek en Bergh,GE,NLD.


Generatie: 3

  1. 3.  Joannes Derksen Bodde Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (2.Theodorus2, 1.Gertgen1) is geboren in Beek en Bergh,GE,NLD; is gedoopt op 8 feb 1660 in Neder-Elten,NW,DEU; is begraven op 7 jul 1718 in Beek en Bergh,GE,NLD.

    Joannes is getrouwd met Maria Jansen op 17 apr 1681 (religious) in Zeddam,GE,NLD. Maria (dochter van Joannes Cock Bernts en Petra Jacobs) is geboren in Beek en Bergh,GE,NLD; is gedoopt op 12 jan 1653 in Neder-Elten,NW,DEU; is begraven op 3 jan 1717 in Beek en Bergh,GE,NLD. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 4. Petrus Bod  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 30 sep 1696 in Beek,GE,NLD.


Generatie: 4

  1. 4.  Petrus Bod Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (3.Joannes3, 2.Theodorus2, 1.Gertgen1) is geboren op 30 sep 1696 in Beek,GE,NLD.

    Petrus is getrouwd met Jenneke Jaspers op 29 jan 1721 (religious) in Zevenaar,GE,NLD. Jenneke (dochter van Jasper Jansen en Hilleken Tonnissen) is gedoopt op 27 nov 1681 in Didam,GE,NLD; is gestorven op 7 apr 1753 in Zevenaar,GE,NLD. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 5. Maria Johanna Bod  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 't Grieth,GE,NLD; is gedoopt op 21 mrt 1726 in Zevenaar,GE,NLD; is gestorven na 1792.

    Petrus is getrouwd met Ida Hackfoort op 21 jan 1755 (religious) in Oud Zevenaar,GE,NLD. Ida is gedoopt op 2 feb 1701 in Groessen,GE,NLD. [Gezinsblad] [Familiekaart]